Anasayfa Kurumsal Satış Süreci

Satış Süreci

Satış Süreci

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

LAVA Mobilya olarak sipariş ettiğiniz oturma grubu, yatak odası takımı, yemek odası takımı, genç odası takımı, TV ünitesi, luxury koltuk takımı, luxury yemek odası takımı veya luxury yatak odası takımlarını profesyonel ekibimizle ücretsiz olarak evlerinize kadar getirerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin teslimat süresi ise sipariş verilen bölge, kumaş ve renk değişikliklerine göre belirlenmektedir.

Ücretsiz Montaj
Ücretsiz Montaj

Lava Mobilya olarak kurulum gerektiren her türlü mobilya siparişini uzman ekibimizle evinize kadar getirip montajını ücretsiz olarak yapıyoruz. 

2 Yıl Garantili
2 Yıl Garantili

Lava Mobilya ürünleri üretimden kaynaklanan kırılma, bozulma ve solmalara karşı 2 yıl garantilidir. Ürünlerin garantileri teslim tarihinden başlamaktadır. Kullanıcılardan kaynaklı arızalar ise garanti kapsamına girmez.

Parça Garantisi
Parça Garantisi

Lava Mobilya üretimi bütün ürünler her açıdan garanti kapsamındadır. Size teslim edilen ürünlerin herhangi bir parçasında nakliye veya taşıma kaynaklı bozulma, kırılma gibi bir problem oluşması durumunda parçanın değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Mekanik Garantisi
Mekanik Garantisi

Teslim aldığınız mobilya ürünlerindeki ray sistemi, menteşe, ayak mekanizması gibi bütün mekanik parçalar 2 yıl garantilidir.

Servis Garantisi
Servis Garantisi

Teslim aldığınız ürünü kullanırken garanti süresince oluşabilecek ve parça değişimi ile giderilemeyecek problemler servis garantisi kapsamında uzman personelimiz tarafından tamir edilmektedir.