Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Mobilya sektöründe yaklaşık 30 yıllık bir tecrübe üzerine inşa edilen Lava Mobilya, 2014 yılında yenilenen yüzü ve ismi ile müşterilerinin karşısına çıktı. Markayı daha dinamik hale getirmek ve vizyonu genişletmek amacıyla imajını yenileyen Lava Mobilya, İnegöl Mobilya ürünlerini tüketicilerle buluşturarak kalite ve konforun adresi olmayı başardı.

Kayseri’de üç değişik lokasyonda toplam 5 bin 500 metrekare kapalı alanda hizmet veren Lava Mobilya, koltuk takımından yatak odası takımına, yemek odası takımından köşe takımlarına, TV ünitesinden yatak-baza-başlık takımına, luxury mobilya ürünlerinden aksesuara kadar modern ve klasik formlardaki şık, kaliteli, lüks ve konforlu İnegöl Mobilya ürünlerini Kayserililerle buluşturuyor.

Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Lava Mobilya, 2 yıl garantili ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlıyor.

İnegöl Mobilya ürünlerinin yanı sıra iç mimari projeleri de yapan Lava Mobilya, ev, otel, cafe, restoranlara iç dizayn hizmeti de veriyor. Müşterilerin talepleri doğrultusunda uzman personellerini görevlendiren Lava Mobilya, mekânınızın özelliklerine göre uygun mobilya çeşitlerini tespit edip mimari uygulama programları ile görsellerini oluşturuyor, onay alınmasının ardından mekânlarınızı en şık bir şekilde döşeyerek hayallerinizdeki takımlarla sizleri lüks ve konfora kavuşturuyor.